Корисні лінки для

викладачів та

студентів

Банк Интернет-портфолио учителей
Рейтинг астрономических ресурсов от ASTROLAB.ru
Аграрний коледж управління і права
Аграрний коледж управління і права

Сонячна система - наш рідний дім

Інформатика+
Інформатика+
Ресурсно-орієнтовне навчання
Ресурсно-орієнтовне навчання
Flag Counter

ТВОРЧІ ПРОЕКТИ СТУДЕНТІВ

Сайт "Molecular kitchen".

Автор: студентка юридичного відділення, 16 - ЮП групи Панасенко Анастасія.

Молекулярна кухня - це кардинальні зміни в вигляді та текстурі страви, це можливість за допомогою сучасних нанотехнологій розкласти будь-який продукт на молекули, створити унікальне смакове поєднання, або ж надати страві неповторної форми... Ця осучаснена гастрономія, не принесе жодної шкоди людському організму, оскільки навіть не дивлячись на величезну кількість фізико-хімічних процесів і перетворень зі складовими страви - її смак залишиться незмінним.

Сайт "Вічний двигун".

Автори: студенти економічного відділення, 15 - ФК групи Савенок Роман і Шевченко Сергій.

 Вічний двигун (perpetuum mobile) — ідеальний двигун, задуманий так, що, бувши запущеним один раз, буде працювати постійно і не вимагатиме додаткового надходження енергії.  Але, на жаль, подібний пристрій неможливо створити, оскільки він вступає у протиріччя з двома законами термодинаміки:

 * закон збереження енергії (енергія нізвідки не з’являється і ні куди не пропадає);

 * кількість теплоти, отриманої системою, йде на здійснення її роботи проти зовнішніх сил і зміну внутрішньої енергії.

Сайт "Гроза і блискавка"

Автор: студент економічного відділення, 15-ФК групи Лавріненко Артем.

Влітку зранку дуже часто ясно, тихо і ніщо наче не віщує громовицю. Та ось пополудні на небі з'являються невеличкі баранці хмар, що перетворюються в могутні свинцеві. Різкі пориви вітру зривають з дерев листя, здіймають куряву. Ще кілька хвилин — і починається гроза — складне явище природи. Блискавка — велетенська електрична іскра високої напруги. ...

Сайт  "Людина у космосі".

Автор: студентки економічного відділення, 15-ФК групи Назаренко Анна та Тиминська Анна.

Писати про Юрія Гагаріна і не сказати про ейфорію, що охопила величезну країну, яка щойно залікувала рани війни, та й весь світ після його польоту в космос, — просто марнувати час. Сьогодні неможливо уявити, щоб без рознарядки, без матеріального стимулювання весь народ від малого до старого радів. А тоді це було — загальне торжество, некорисливе, щире, зі сльозами щастя...

Сайт "Планети Сонячної системи"

Автор: студентка економічного відділення, 14-ФК групи Череватенко Іра.

 Со́нячна систе́ма — планетна система, що включає в себе центральну зорю — Сонце, і всі природні космічні об'єкти, що обертаються навколо нього.

Юпітер – найбільша планета нашої системи і відомий за його «велику червону пляму» – тривалий шторм на поверхні Юпітера. Проте в цій планеті є й інші цікаві якості, і вчені вважають, що вона дуже важлива для нашої... безпеки.

Сайт "Видатні фізики".

Автори: студенти економічного відділення, 14 - ФК групи Марина Соломаха і Владислав Гончар.

 Люди здавна цікавилися фізичними явищами. Багато хто намагався роботи якісь відкриття, але не всім це вдавалося. А от деякі окремі особи змогли внести величезний вклад в цю науку. Сьогодні ми розглянемо найвідоміших!

Сайт "Плов і Тушка в космосі. Колонізація Сонячної системи"

Автори: студенти економічного відділення, 14-ФК групи Донцов Ілля та Баєв Максим.

Колонізація Сонячної системи - гіпотетичне створення автономних людських поселень на планетах, супутниках планет і астероїдах, а також на космічних стаціях в межах Сонячної системи.  Колонізація Сонячної системи є однією з основних тем наукової фантастики.

 Ідея колонізації Сонячної системи базується на припущенні, що на Місяці і планетах достатньо ресурсів для створення поселень людей.

Сайт "Космос навколо нас"

Автор: студентка економічного відділення, 14-ФК групи Маковійчук Яна.

Космос — Всесвіт як єдине ціле. Поняття походить з стародавньої Греції , де слово Космос вживалося на позначення встановленого Богом (Богами, Божеством) всесвітнього Ладу, Порядку на противагу Хаосу — всесвітньому Безладу. У загальному значенні Космос — це над скупчення галактик, які розкидані у просторі та у часі на величезні відстані.

Космос — це Всесвіт , до складу якого входять зокрема всі планети.

Сайт "Ми зроблені із зоряного пилу".

Автори: студентки економічного відділення  Петренко Єлизавета і Мирна Владислава.

Майже 50 років людство здійснює космічні подорожі. Створено безліч апаратів, що здатні вивчати Всесвіт, рухатись по далеких планетах. Але ніякі найскладніші роботи не можуть замінити уважних очей та вмілих рук людини. Тому-то з початком космічних досліджень з'явилась дуже важлива професія - космонавт

Сайт "ЧОРНІ ДІРИ".

Автори: студенти економічного відділення, 11-ОД групи Кепенач Ярослав і Гусар Євгеній.

Вперше теоретичне існування чорних дір, ще задовго до їх фактичного відкриття припустив такий Д. Мічел (англійський священик з графства Йоркшир, який на дозвіллі захоплювався астрономією) у далекому 1783 році. За його розрахунками, якщо наше Сонце взяти і стиснути (кажучи сучасною комп’ютерною мовою – заархівувати) до радіуса в 3 км., утвориться настільки велика (просто величезна) сила гравітації, що навіть світло не зможе її покинути. Так і з’явилося поняття «чорна діра».

Сайт "Вивчення і дослідження світла та його властивостей".

Автор: студентка економічного відділення, 14-ФК групи Руденька Євгенія.

Важливі поняття про світло і оптику дають нам зрозуміти деякі явища природи. Ми іноді самотужки бачимо неймовірні дива нашої природи, прикладом цього є: веселки, заходи сонця, та інші оптичні явища в атмосфері вивчає наука, що називається "атмосферною оптикою". Коли сонячне світло (або місячне світло) попадає в атмосферу, відбувається відбивання, розсіяння, заломлення або дифракція світла атмосферними частками.

Сайт  "Боги-планети".

Автор: студент економічного відділення, 14-ФК групи Онопрієнко Владислав.

 Привіт усім і кожному! Сьогодні ми поговоримо про те, як планети нашої Сонячної системи отримали свої назви. Звісно, можна сказати кілька сухих речень про все цілком , але чи цікаво це? Я також вважаю, що ні. Тому, присвятимо кожній планеті трішки часу.

Сайт "Чумацький шлях".

Автори: студентки економічного відділення, 15-ФК групи Лапигіна Аліса, Колько Марія, Вальчук Карина.

Понад сто років назад, астрономи вважали, що Чумацький Шлях це весь Всесвіт. В нашій галактиці близько ста мільярдів зірок і приблизно в двічі більше планет, тому навіть не дивно, що вчені допустили таку помилку. Чумацький Шлях є лише однією з мільярдів галактик у Всесвіті.

1. За легендою, колись чумаки їздили по сіль в Крим, а орієнтувались по нічному небу, так і з'явилась найпопулярніша в Україні назва нашої галактики — Чумацький Шлях. Також популярною є назва Молочний шлях.

2. В стародавньому Римі та Греції Чумацький Шлях називали молочною рікою, звідси найбільш популярна у світі назва — Молочний Шлях....

 

Сайт "ГАЛІЛЕО ГАЛІЛЕЙ". Сайт розробили студенти 11-ІД групи Левковський вячеслав і Варін Олег.

Галілей народився в Італії, в місті Піза, неподалік від Флоренції в сім'ї родовитого, але збіднілого дворянина Вінченцо Галілея, відомого теоретика музики та лютніста. Представники роду Галілея згадуються в документах з XIV століття. Кілька його прямих предків були пріорами (членами правлячої ради) Флорентійської республіки, а прапрадід Галілея (теж на ім'я Галілео), був відомими лікарем, якого 1445 року було обрано головою республіки.

 У сім'ї батьків Галілео — Вінченцо Галілея й Джулії Амманнаті — було шестеро дітей, але вижити пощастило чотирьом: старшому сину Галілео, дочкам Вірджинії й Лівії, і молодшому синові Мікеланджело, який надалі теж здобув популярність як композитор-лютніст.

Сайт "Блискавка і грім". Сайт розробила студентка 17-ЮП групи Гребенюк Аня.

Грім – літнє явище. У спекотну погоду підвищується вологість повітря. Вода випаровується, пара піднімається вгору і утворює грозові хмари. Всередині них постійно зіштовхуються краплини води та льодові кристали, що призводить до утворення статистичної електрики. Позитивний заряд збирається зверху хмари, а від’ємний – знизу, під його впливом на поверхні землі накопичується позитивний заряд. Коли величина заряду стає дуже великою, виникає електричний розряд і спалахує блискавка. Вона є настільки гарячою, що нагріває повітря навколо, воно розширюється, і гуркоче грім. Блискавки, грому від яких не чутно спостерігачеві, називаються зірницями.

Сайт "Геомагнітне поле Землі. Магнітні бурі".

Автори: студенти економічного відділення, 11 - ІД групи Кузуб Сергій, Степаненко Олег.

Воно дуже важливе, бо в ньому людина знаходиться постійно і не відчуває його впливу. На ембріони і організми, що розвиваються, воно діє активніше, ніж на дорослі особини, викликаючи генетичні ефекти. Доведено, що магнітне поле має біологічну дію, але залишається неясним механізм його дії, як він залежить від інтенсивності і тривалості впливу поля, від функціонального і вікового стану тварини, людини або рослини. Встановлено, що в умовах випробуваних великих напруженостей магнітних полів, виникають патологічні зміни в ряді внутрішніх органів та їхніх систем.

Сайт "Чумацький шлях - наша Галактика".

Автори: студенти агроменеджерського відділення, 11 - ОВ групи Притула Назар, Васюк Вікторія, Трикіла Інна, Маслак Ірина, Заліпа Тетяна, Семенко Руслан.

Тисячі яскравих та ледь помітних зір, які ми маємо щастя бачити на нічному небі неозброєним оком, об’єднуються у велетенську зоряну систему Галактику Чумацький Шлях. Основну частину зір галактики добре видно восени. В цю пору року увечері вона перетинає небосхил у напрямі з південного заходу на північний схід. То ж для чумаків, котрі їздили протягом багатьох десятиліть у Крим по сіль, ця вистелена зорями дорога, була добрим орієнтиром. Саме тому нашу рідну галактику називають Чумацький Шлях (інколи можна почути і іншу назву: Молочний Шлях)

https://sites.google.com/view/ourgalaxy/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0

Сайт "Молекулярна кухня". Автори: студенти економічного відділення 11- ОД групи Томенко Дмитро та Вусик Сергій.

Молекулярна кухня - це кардинальні зміни в вигляді та текстурі страви, це можливість за допомогою сучасних нанотехнологій розкласти будь-який продукт на молекули, створити унікальне смакове поєднання, або ж надати страві неповторної форми...
http://molekulyarna-kukhnya.webnode.com.ua/.

Сайт "Нанотехнології у нашому житті".

Автори: студентки економічного відділення 14 - ФК групи Животовська Альона, Зєнова Віта та Пікуль Валентина.

Наномолекулярні технології (від «нано» — К. Ерік Дрекслер, 1977) — в широкому значенні слова прийнято називати міждисциплінарну область фундаментальної і прикладної науки, в якій вивчаються закономірності фізичних і хімічних систем протяжністю порядку декількох нанометрів або часток нанометра...

https://sites.google.com/site/nanotehnologiieunasomuziti/home

Сайт "Ми - діти Галактики". Автори: студенти економічного відділення 11- ОД групи Бабич Зоряна, Коваленко Максим та Ткаченко Людмила.

Галактикою називається велика система із зірок, міжзоряного газу, пилу, темної матерії і, можливо, темної енергії, пов'язана силами гравітаційної взаємодії. Кількість зірок і розміри галактик можуть бути різними. Як правило галактики містять від декількох мільйонів до декількох трильйонів зірок...

http://milkyway2015.jimdo.com/

Сайт "Неопізнані об`єкти НЛО".

Автори: студентки економічного відділення 14 - ФК групи Барвінко Ірина, Бондаренко Оля та Бондаренко Таня.

Неопізнані літаючі об’єкти (НЛО) — це незрозумілі аномалії, які трапляються в небі над нашою головою. Вони також можуть спостерігатися на землі, під час їх приземлення або зльоту.

https://sites.google.com/site/neopiznanniobektinlo/home

Сайт "Місяць - єдиний природній супутник Землі".

Автори: студентки менеджерського відділення 11 - ОВ групи Заболотна Ірина, Коломієць Юлія та Панічевська Яніна.

Мі́сяць (давні римляни називали Луною (лат. Luna) від індоєвропейського кореня louksnā — світла, заграва. Звідси грец. λύχνος — світильник. Греки називали супутник Землі Селеною (грец. Σελήνη), стародавні єгиптяни — Ях (Іях) - єдиний природний спутник планети Земля.

http://astronomlive.simplesite.com/418605667

Сайт "Фізика вдома".

Автор: студентка економічного відділення 11 - ОД групи Мацаренко Дарія.

Фізика - наука експериментальна, вона є однією з найважливіших наук. Експериментальна фізика - спосіб пізнання природи, що полягає у вивченні природних явищ у спеціально приготованих умовах. На відміну від теоретичної фізики, яка досліджує математичні моделі природи, експериментальна фізика покликана досліджувати саму природу...

http://matsarenkoyaremenkod2.simplesite.com/418388884

Сайт "Сузір`я ВЕЛИКА ВЕДМЕДИЦЯ".

Автори: студентки економічного відділення 11 - ОД групи Харченко Марія та Заволока Альона.

Великий Віз або Вели́ка Ведме́диця (лат. Ursa Major, «Велика ведмедиця») — сузір'я північної небесної півкулі, складається з семи великих зірок (Великий Віз) та 80 малих.  Сім великих зірок Великої Ведмедиці, що утворюють окреме сузір'я, відомі під різними назвами. В Китаї, Японії і Кореї — Північним ковшем...

http://harcenkomaria1.wix.com/biggdipper

Сайт "Планета Земля".

Автори: студентки менеджерського відділення 11 - ОВ групи Заболотько Аліна та Дрозденко Анастасія.

 З самого початку розвитку цивілізації людей цікавило походження Сонця, планет і зірок, але найбільший інтерес викликає планета Земля. Уявлення про неї змінювались разом з розвитком науки, саме поняття про зірки і планети, так як ми це розуміємо зараз, сформувалось лише кілька століть назад, що дуже мало у порівнянні з віком Землі...

http://group11ov.simplesite.com/418527329

Сайт "Просто Астрономія".

Автор: студент менеджерського відділення 11 - ОВ групи Коломієць Роман.

Астроно́мія — одна з найдавніших наук, що включає спостереження і пояснення подій, які відбуваються за межами Землі та її атмосфери. Вона вивчає походження, розвиток, властивості об'єктів, що спостерігаються на небі (і перебувають поза межами Землі), а також процеси, пов'язані з ними.

http://prostoastronomia.simplesite.com/418471241